Паслугі

Спіс начальнікаў і намеснікаў начальнікаў участкаў, цэхаў, груп, пунктаў вытворчасці «Мінская пошта»

Назва цэха, участка, групы

Пасада

Прозвішча, Імя, Імя па бацьку

Ўчастак цэнтральнай дастаўкі

Начальнік

Пахалок Наталля Валер'еўна

Намеснік начальніка

Маслюкоўская Маргарыта Георгіеўна

Група арганізацыі перавозак і кантролю тэхналагічных працэсаў апрацоўкі пошты

Начальнік

Суша Алена Іванаўна

Група па ахове працы

Вядучы інжынер

Чэркасаў Ігар Леанідавіч

Галоўная каса

Начальнік

Нікіценка Вікторыя Віктараўна

Ўчастак па прыёме і апрацоўцы карпаратыўнай пошты

Начальнік

Мацюшка Таццяна Віктараўна

Намеснік начальніка

Булатоўская Людміла Сяргееўна

Цэх па прадастаўленні паслуг

Начальнік

Гузенкова Таццяна Аркадзьеўна

Намеснік начальніка

Лістраценка Вольга Анатольеўна

Цэх пісьмовай карэспандэнцыі

Начальнік

Жук Валянціна Іосіфаўна

Намеснік начальніка

Балаш Вольга Сяргееўна

Цэх экспедзіравання друку

Начальнік

Жакаў Мікалай Мікалаевіч

Намеснік начальніка

Каваленка Лідзія Цімафееўна

Цэх апрацоўкі і абмену пошты

Начальнік

Лысенка Наталля Паўлаўна

Намеснік начальніка

Лягаева Ганна Антонаўна

Цэх па апрацоўцы міжнароднай пошты

Начальнік

Губарэвіч Святлана Яўгенаўна

Група па нарміраванні працы

Начальнік

Мельнікава Алена Васільеўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-2 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Шчуплік Кацярына Сяргееўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-4 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Самахвалава Наталля Іванаўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-5 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Свірко Лілія Аляксандраўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-6 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Бажко Ірына Фёдараўна

Намеснік начальніка

Філіпава Таццяна Мікалаеўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-12 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Петрашкевіч Людміла Сяргееўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-17 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Вайцянкова Таццяна Валер'еўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-24 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Максімкіна Святлана Станіславаўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-41 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Усціловіч Кацярына Эдуардаўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-52 (Бізнес-пошта)

Начальнік

-

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-75 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Лагун Наталля Мікалаеўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-90 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Рапейка Ганна Аляксандраўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-104 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Ківач Таццяна Васільеўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-107 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Сахарук Вольга Аляксееўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-120 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Стэфановіч Вольга Іванаўна

Група па аказанні паслуг карпаратыўным кліентам-125 (Бізнес-пошта)

Начальнік

Баранава Алена Віктараўна

Пункт паштовай сувязі па прыёму і выдачы паштовых адпраўленняў-1

Начальнік

Насека Алена Віктараўна

Пункт паштовай сувязі па прыёму і выдачы паштовых адпраўленняў-2

Начальнік

Жыльчык Лілія Міхайлаўна

Пункт паштовай сувязі па прыёму і выдачы паштовых адпраўленняў-3

Начальнік

Скурат Анастасія Уладзіміраўна

Пункт паштовай сувязі па прыёму і выдачы паштовых адпраўленняў-4

Начальнік

Караткевіч Валянціна Іванаўна

Цэнтр па тэхнiчнаму абслугоўванню

Начальнік цэнтра

Лебедзеў Андрэй Анатольевіч

Ўчастак па рамонце і ўтрыманню будынкаў і збудаванняў

Начальнік участка

Астапчык Наталля Іосіфаўна

Група ўнутранага аўдыту

Начальнік

групы

Суляйманава Ганна Міхайлаўна

Афарміцельская група

Вядучы дызайнер

Лявончык Вячаслаў Яўгенавіч

Цэнтр па развіцці паслуг фізічным асобам

Начальнік цэнтра

Мачульская Вікторыя Дзмітрыеўна

Ўчастак па працы з рэкламацыямі

Начальнік участка

Лапета Кацярына Аляксееўна

Ўчастак гібрыднай пошты і распаўсюджвання рэкламы

Начальнік участка

Паўлючэнкава Алена Валер'еўна

Цэнтр па развіцці паслуг карпаратыўным кліентам

Начальнік цэнтра

Сташкевіч Святлана Мікалаеўна

Ўчастак рэалізацыі

Начальнік участка

Калечыц Кацярына Віктараўна

Участак па вырабе корпуснай мэблі

Начальнік участка

Стрэж Аляксей Віктаравіч